SOLIS Narrow 75 | 90 „úzký“ > 4WD

Má své místo všude tam, kde je šířka stroje limitujícím faktorem

Solis Narrow CRDi je nástupcem staršího modelu Solis Narrow Worldtrac. Solis Narrow CRDi byl vyvinut na základě požadavků evropského trhu po úzkém viničním traktoru. S maximální šířkou pouze 147 cm se hodí do sadů a vinic, ale nejen tam. Je vyroben na míru evropským zákazníkům a je vybaven řízeným motorem se systémem vstřikování common-rail. Nový, osobitý a aerodynamický design kapoty s projektorovými světlomety a komfortní kabina vás upoutá na první pohled.

Solis Narrow CRDi – Parťák do vinice i sadu

Výkonný

S novým přeplňovaným motorem 4105CTD, který je vybaven vstřikováním common-rail BOSCH, dostanete výkonný a přitom úsporný motor s přebytkem točivého momentu.

Robustní

Traktor je vybaven převodovkou 12 + 12 s reverzací, třemi stupni redukce (Hi/Mid/Low) a uzávěrkou diferenciálu. Přední náhon je připojován elektrohydraulicky a je použit také při brždění.

Připravený

Zdvih ramen TBZ 2500 kg zajišťuje dostatek síly pro přídavná zařízení. Solis Narrow dále disponuje víceúčelovým selektivním hydraulickým rozvaděčem s vnějšími vývody 4+1.

Vybavený

Traktor je vybaven kabinou s automatickou klimatizací a uhlíkovými filtry, audiosystémem a automatickým závěsem. Na přání je možné traktor dovybavit a to například čelním nakladačem.

Stručný popis

Traktor je vybaven čtyřválcovým motorem o objemu 4,1 litru. Motor je přeplňovaný turbodmychadlem s mezichladičem stlačeného vzduchu. Kromě systému CRDi je také osazen katalytickým systémem pro čištění výfukových plynů, což umožňuje čistší spalování a snížení dopadů na životní prostředí. Motor je tovární výroby a v jeho konstrukci byly zužitkovány mnohaleté poznatky z konstrukce traktorů a při jeho výrobě jsou použity ty nejnovější technologie společnosti Sonalika-Solis. Solis Narrow CRDi je ideálním řešením pro malé a střední vinaře i sadaře, ale je možné ho využít i pro jiné práce, kde je šířka traktoru limitujícím faktorem. Díky převodovce 12×12 je snadné najít vhodnou rychlost pro každé využití – traktor proto poskytuje obsluze univerzálnost, širší pole využití a s tím spojenou vyšší produktivitu. Traktor je vybaven platformovou kabinou, audiosystémem a digitální klimatizací s uhlíkovými filtry. Kabina je navržena dle ergonomických standardů obsluhy, takže se stroj řídí snadno za každých podmínek. Volant je nastavitelný ve dvou osách, sedačka dle váhy strojníka. Traktor nabízí dokonalou kombinaci síly a přesnosti pro moderní zemědělce. Je připraven plnit vaše přání, pracovat ve všech typech terénu s veškerým moderním zařízením.

Máte technický dotaz k uvedenému modelu traktoru? Rádi Vám na něj odpovíme!

Je jen na Vás, zda využijete naše kontakty nebo níže uvedený kontaktní formulář pro rychlý a pohodlný dotaz.

* Aby bylo možné Váš dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře úspěšně odeslat, je nutné vyplnit všechna pole uvedeného formuláře. A proč? Jednoduše Vás musíme při odpovědi správně oslovit (pole Vaše jméno a příjmení). Musíme také vědět, kam odpověď zaslat (pole Vaše e-mailová adresa). Občas dostáváme nepřesné či komplikované dotazy na které není snadné písemnou formou odpovědět. V takovém případě Vám velmi rádi zavoláme a požádáme Vás o upřesnění nebo zodpovíme i to, co se jen velmi těžko a zdlouhavě písemnou formou sděluje (pole Vaše telefonní číslo). Aby se Vám mohl plně věnovat autorizovaný prodejce, který Vám je nejblíže, což je především pro Vás velmi výhodné a to s ohledem na dostupnost všech služeb a servisu v rámci co nejmenší vzdálenosti, potřebujeme znát Vaše působiště (pole Vaše působiště, kraj/okres). Pokud se však i přes výše uvedené rozhodnete, že některý požadovaný údaj z jakéhokoliv důvodu sdělit nechcete, stačí do příslušného pole napsat (nechci).

Kontaktní formulář | Solis Narrow

Souhlas

error: