SOLIS 22 > 4WD

Novinka roku 2022

Kompaktní robustní malotraktor pro všestranné využití

Solis 22 je malotraktor vhodný pro použití okolo domu, statku, v sadu, vinici nebo pro obecní údržbu chodníků a sekání trávy, který pohání úsporný naftový tříválec Solis ITL. Uvedený model malotraktoru je standardně vybaven pohonem všech čtyř kol s uzávěrkou, což v kombinaci s malým poloměrem otáčení a kompaktními rozměry zajišťuje skvělou manévrovatelnost traktoru ve stísněných prostorách.

Solis 22 – Spolehlivý pomocník

Výkonný

Tříválec Solis ITL GTV BD o objemu 1130ccm je výkonný, ale úsporný i tichý motor s velmi kultivovaným a vyváženým chodem.

Robustní

Šasi odvozené od malotraktorů Yanmar, náhon na všechna čtyři kola a převodovka 6+2 zajišťují dokonalou trakci.

Připravený

Dvourychlostní vývodová hřídel, zdvih ramen 600kg a pohotovostní hmotnost 1070kg zajišťují použitelnost pro řadu aplikací.

Spolehlivý

Robustní konstrukce a mechanicky odolné komponenty zajišťují dlouhodobou mechanickou odolnost traktoru.

Stručný popis

Traktor Solis 22 je poháněn tříválcovým motorem Solis ITL GTV BD o objemu 1130ccm. Motor je osazen řadovým čerpadlem a žhavením do každého válce zvlášť pro snadné starty v zimním období. Standardně je traktor vybaven podsvíceným elektronickým přístrojovým panelem včetně palivoměru, kompletním osvětlením, majákem, zadním závěsem, předním závažím a ochranným rámem proti převrácení ROPS. Převodovka stroje je mechanická a má šest rychlostí dopředu a dvě dozadu (6+2 s redukcí HI/Low). Zadní tříbodový závěs kategorie I, má maximální zdvih 600 kg a je možné za něj připojit celou řadu běžných přídavných zařízení. Traktor je vybaven jedním dvojčinným hydraulickým okruhem (např. na sklápění přívěsu). Jednoduché, intuitivní ovládání znamená, že obsluhovat Solis 22 zvládne každý. Traktor je homologován pro provoz na pozemních komunikacích, takže se můžete bez obav vydat na cestu.

Základní možnosti volitelné výbavy | SOLIS 22 > 4WD, ROPS

Základní technické parametry | SOLIS 22 > 4WD, ROPS

Základní orientační rozměry | SOLIS 22 > 4WD, ROPS

Máte technický dotaz k uvedenému modelu traktoru? Rádi Vám na něj odpovíme!

Je jen na Vás, zda využijete naše kontakty nebo níže uvedený kontaktní formulář pro rychlý a pohodlný dotaz.

* Aby bylo možné Váš dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře úspěšně odeslat, je nutné vyplnit všechna pole uvedeného formuláře. A proč? Jednoduše Vás musíme při odpovědi správně oslovit (pole Vaše jméno a příjmení). Musíme také vědět, kam odpověď zaslat (pole Vaše e-mailová adresa). Občas dostáváme nepřesné či komplikované dotazy na které není snadné písemnou formou odpovědět. V takovém případě Vám velmi rádi zavoláme a požádáme Vás o upřesnění nebo zodpovíme i to, co se jen velmi těžko a zdlouhavě písemnou formou sděluje (pole Vaše telefonní číslo). Aby se Vám mohl plně věnovat autorizovaný prodejce, který Vám je nejblíže, což je především pro Vás velmi výhodné a to s ohledem na dostupnost všech služeb a servisu v rámci co nejmenší vzdálenosti, potřebujeme znát Vaše působiště (pole Vaše působiště, kraj/okres). Pokud se však i přes výše uvedené rozhodnete, že některý požadovaný údaj z jakéhokoliv důvodu sdělit nechcete, stačí do příslušného pole napsat (nechci).

Kontaktní formulář | Solis 22

Souhlas

Upozornění na šedé dovozy

Díky velkému úspěchu značky Solis v Česku i na Slovensku se vyskytli překupníci traktorů, kteří se často prezentují jako autorizovaní prodejci značky Solis, ale prodávají traktory, které nepocházejí z oficiální distribuční dealerské sítě pro ČR a SK (tzn. ŠEDÝ DOVOZ) s řadou možných rizik v rámci původu, registrace a následného provozu. Rozhodnutí o koupi je svobodné, nicméně na stroje nepocházející z oficiální distribuční dealerské sítě pro ČR a SK nemůžeme poskytovat jakékoliv záruky, servisovat je a ani dodávat náhradní díly.

error: