SOLIS 26 > 4WD

Kompaktní robustní malotraktor se širokým spektrem provedení a využití

Nový Solis 26 navazuje na úspěchy svého předchůdce, který se stal jedním z nejprodávanějších kompaktních traktorů v Evropě. Nové projektorové světlomety zajišťují vyšší svítivost ve tmě a vylepšena byla také ergonomie ovládání, aby obsluhu traktoru zvládl každý. Solis 26 je vhodný pro obecní údržbu nebo pro soukromníky na práci kolem statku a velmi se osvědčil při práci ve vinici i sadu.

Nejprodávanější malotraktor na českém trhu

Malotraktor Solis 26 se v roce 2019 stal poprvé v historii nejprodávanějším malotraktorem na Českém trhu a v roce 2020, 2021 i 2022 své prvenství obhájil. Počtem prodaných kusů tak v uvedených letech předběhl všechny ostatní v ČR dostupné značky traktorů do 30 koní. (zdrojem uvedených informací jsou veřejně dostupné a strukturované statistiky Svazu dovozců automobilů, které jsou zpracovány na základě dat z registru vozidel Ministerstva dopravy ČR)

Solis 26 – Vládce osady

Výkonný

Silný tříválec Mitsubishi s řadovým čerpadlem v útrobách traktoru, mu propůjčuje vynikající výkonovou charakteristiku s nízkými provozními náklady.

Robustní

Šasi odvozené od malotraktorů Yanmar, náhon na všechna čtyři kola a možnost výběru převodovky zajišťuje dokonalou trakci traktoru i komfort a to za všech podmínek.

Jako velký

Solis 26 je vybaven hydraulickým řízením, brzdami v olejové lázni a vývodovým hřídelem 540 a 1000 ot./min. Je jako velký traktor, jen v malém.

Přizpůsobivý

Solis 26 se umí přizpůsobit každé situaci. Je možné si vybrat z několika druhů pneumatik, doplnit kabinu, čelní nakladač či přední tříbodový závěs a další.

Stručný popis

Traktor je schválen k provozu na pozemních komunikacích, včetně možnosti tažení nebržděného přívěsu. Solis 26 není žádná lehká váha a s hmotností 1070 kg v základní konfiguraci, patří traktor Solis 26 k nejtěžším ve své kategorii. Odolné šasi a pohon 4WD zajišťuje výbornou trakci v těch nejtěžších podmínkách. S kompaktními rozměry a malým poloměrem otáčení se lehce řídí i ve stísněných prostorách. Traktor Solis 26 je poháněn tříválcovým motorem Mitsubishi, který je osazen řadovým čerpadlem a žhavením do každého válce zvlášť, pro snadné starty v zimním období.  Ať už traktor používáte ve městě, kolem chalupy, v lese, na poli, ve vinici či sadu nebo jen tak pro radost, Solis 26 se vám přizpůsobí. Dle nasazení můžete vybírat ze zemědělských, travních nebo průmyslových pneumatik. Traktor lze na přání vybavit čelním nakladačem, kabinou s topením nebo čelním tříbodovým závěsem a přední vývodovou hřídelí. V nabídce je také široká paleta příslušenství – sekačky, rotavátory, mulčovače a mnoho dalšího nářadí pro specifické použití.

Solis 26 / 6+2

základní mechanická převodovka

Solis 26 / 9+9

reverzní synchronizovaná převodovka

Solis 26 / HST

komfortní hydrostatická převodovka

LIMITOVANÁ EDICE BLACK PANTHER

Oslavte s námi 25 let značky SOLIS

Jedinečná možnost vlastnit limitovanou edici malotraktoru SOLIS 26 v černé barvě.

Je tu pro vás exkluzivní design a skvělá příležitost, jak se odlišit. Tato limitovaná edice je k dispozici pouze po omezenou dobu a v omezeném množství.

Pokud vás výjimečná možnost zaujala, neváhejte a co nejdříve nás kontaktujte.

Platí pro Solis 26 cabrio v provedení 6+2, 9+9 i HST.

Máte technický dotaz k uvedenému modelu traktoru? Rádi Vám na něj odpovíme!

Je jen na Vás, zda využijete naše kontakty nebo níže uvedený kontaktní formulář pro rychlý a pohodlný dotaz.

* Aby bylo možné Váš dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře úspěšně odeslat, je nutné vyplnit všechna pole uvedeného formuláře. A proč? Jednoduše Vás musíme při odpovědi správně oslovit (pole Vaše jméno a příjmení). Musíme také vědět, kam odpověď zaslat (pole Vaše e-mailová adresa). Občas dostáváme nepřesné či komplikované dotazy na které není snadné písemnou formou odpovědět. V takovém případě Vám velmi rádi zavoláme a požádáme Vás o upřesnění nebo zodpovíme i to, co se jen velmi těžko a zdlouhavě písemnou formou sděluje (pole Vaše telefonní číslo). Aby se Vám mohl plně věnovat autorizovaný prodejce, který Vám je nejblíže, což je především pro Vás velmi výhodné a to s ohledem na dostupnost všech služeb a servisu v rámci co nejmenší vzdálenosti, potřebujeme znát Vaše působiště (pole Vaše působiště, kraj/okres). Pokud se však i přes výše uvedené rozhodnete, že některý požadovaný údaj z jakéhokoliv důvodu sdělit nechcete, stačí do příslušného pole napsat (nechci).

Kontaktní formulář | Solis 26

Souhlas

Upozornění na šedé dovozy

Díky velkému úspěchu značky Solis v Česku i na Slovensku se vyskytli překupníci traktorů, kteří se často prezentují jako autorizovaní prodejci značky Solis, ale prodávají traktory, které nepocházejí z oficiální distribuční dealerské sítě pro ČR a SK (tzn. ŠEDÝ DOVOZ) s řadou možných rizik v rámci původu, registrace a následného provozu. Rozhodnutí o koupi je svobodné, nicméně na stroje nepocházející z oficiální distribuční dealerské sítě pro ČR a SK nemůžeme poskytovat jakékoliv záruky, servisovat je a ani dodávat náhradní díly.

error: