SOLIS 50 > 2WD / 4WD

Lehký traktor stření třídy pro všestranné využití.

Traktor Solis 50 je univerzální společník pro práci na farmě nebo pro obecní údržbu. Nezalekne se ani práce v lese nebo v sadu. Ať už je nasazen kdekoliv, bude vždy výkonným, produktivním a spolehlivým partnerem. Traktor pohání tříválcový motor o výkonu 48 koní a je vybaven mechanickou synchronizovanou převodovkou 8+2. Standardem jsou pak brzdy v olejové lázni, hydraulické řízení a vzduchové brzdy přívěsu. Dostupná je varianta cabrio nebo varianta s kabinou.

Solis 50 – Nyní ve zcela novém designu

Výkonný

Traktor pohání tříválcový atmosféricky plněný motor tovární výroby. Řadové čerpadlo a další komponenty vstřikovacího systému vyrábí spolupracující firma BOSCH.

Robustní

Traktor je vybaven mechanickou převodovkou s osmi rychlostmi dopředu a dvěma dozadu. Solis 50 je možno objednat ve variantách náhonu a to 2WD nebo 4WD.

Připravený

Zdvih ramen TBZ je 1600 kg. Je vybaven zadní vývodovou hřídelí s rychlosti 540 otáček, kompresorem, vzduchovým systémem brzd, brzdami v olejové lázni a závěsem.

Vybavený

Zcela nový je podsvícený elektronický přístrojový panel s displejem. Traktor je vybaven čidlem zanesení vzduchového filtru a čidly proti nechtěnému startu.

Stručný popis

Traktor Solis 50 je poháněn tříválcovým motorem Sonalika-ITL 3102EL o objemu 2893ccm, výkonu 48 HP a točivém momentu 190Nm. Motor je atmosféricky plněný, je osazen řadovým čerpadlem a systémem pro zimní start. Traktor Solis 50 si můžete vybavit podle přání, je možné namontovat čelní nakladač, přední tříbodový závěs, přední vývodovou hřídel, kabinu s klimatizací a mnoho dalšího. Stroj je však vybaven bohatě již v základu – hydraulické řízení, kompresor se vzduchojemem a vzduchové brzdy přívěsu. Atmosférický šestiventilový motor s řadovým čerpadlem zajišťuje spolehlivost a nízké náklady na servis a provoz. Jeho konstrukci vlastně dobře znáte, a proto vám bude sloužit dlouhá léta. Robustní šasi ho řadí mezi nejtěžší traktor ve své třídě, a proto není trakce problém ať už jste kdekoliv. V nové generaci byla vylepšena ergonomie a s novou synchronizovanou převodovkou je řídit Solis 50 hračka. Traktor je homologován pro provoz na pozemních komunikacích.

Máte technický dotaz k uvedenému modelu traktoru? Rádi Vám na něj odpovíme!

Je jen na Vás, zda využijete naše kontakty nebo níže uvedený kontaktní formulář pro rychlý a pohodlný dotaz.

* Aby bylo možné Váš dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře úspěšně odeslat, je nutné vyplnit všechna pole uvedeného formuláře. A proč? Jednoduše Vás musíme při odpovědi správně oslovit (pole Vaše jméno a příjmení). Musíme také vědět, kam odpověď zaslat (pole Vaše e-mailová adresa). Občas dostáváme nepřesné či komplikované dotazy na které není snadné písemnou formou odpovědět. V takovém případě Vám velmi rádi zavoláme a požádáme Vás o upřesnění nebo zodpovíme i to, co se jen velmi těžko a zdlouhavě písemnou formou sděluje (pole Vaše telefonní číslo). Aby se Vám mohl plně věnovat autorizovaný prodejce, který Vám je nejblíže, což je především pro Vás velmi výhodné a to s ohledem na dostupnost všech služeb a servisu v rámci co nejmenší vzdálenosti, potřebujeme znát Vaše působiště (pole Vaše působiště, kraj/okres). Pokud se však i přes výše uvedené rozhodnete, že některý požadovaný údaj z jakéhokoliv důvodu sdělit nechcete, stačí do příslušného pole napsat (nechci).

Kontaktní formulář | Solis 50

Souhlas

error: