Traktory Solis všeobecně

V dnešní době roste poptávka po poctivých mechanických traktorech

Takový traktor musí být kvalitní, moderní, odolný a naprosto spolehlivý při zachování jednoduchosti obsluhy a servisních prací. Zároveň by měl být cenově dostupný širokému okruhu zákazníků, od soukromých zemědělců až po komunální služby. Právě tyto hodnoty představují traktory značky Solis. Naší dlouhodobou vizí je dodávat kvalitní, robustní a odolné stroje za příznivou cenu, což tyto traktory bez výjimky splňují.

Výkonné a spolehlivé traktory Solis

Na evropský trh jsou uvedeny čtyři modelové řady kvalitních traktorů. Řadu GT a RX tvoří traktory vhodné pro soukromou zemědělskou výrobu nebo komunální nasazení v kategoriích 20, 26 a 50 koní. Následuje řada Worldtrac a CRDi, zahrnující traktory v kategoriích 60, 75 a 90 koní, včetně modelů Narrow, což jsou vinařské a sadařské zúžené speciály. V přípravě je pak řada vyšších výkonnostních kategorií. Traktory jsou vybaveny prvotřídními komponenty. Nápravy a převodovky dodává firma CARRARO, hydrauliku dodává firma MITA, systém vstřikování dodává firma BOSCH a vzduchový brzdový systém dodává firma WABCO. Hlavní komponenty traktorů Solis jsou tedy shodné s komponenty světových i tuzemských značek, kde jsou v hojné míře využívány. V nabídce jsou traktory ve verzích 2WD a 4WD v provedení s kabinou nebo ochranným rámem. Všechny modely mají záruku 36 měsíců, bohatou základní výbavu a široké možnosti dovybavení dle přání zákazníka.

Aktivní spolupráce s mezinárodně známými a uznávanými výrobci

Sonalika vyrábí traktory Solis ve spolupráci s nejrůznějšími partnery a i díky této rozsáhlé spolupráci a dlouholetým zkušenostem partnerů, vyrábí kvalitní a přesto cenově dostupné traktory. Výrobce traktorů Solis aktivně spolupracuje s mezinárodně známými a uznávanými výrobci komponentů, jako je například Yanmar, Mitsubishi Motors, Bosch, Carraro, Mita, Bucher, BKT, Luke.