Traktory Solis všeobecně

V dnešní době roste poptávka po poctivých mechanických traktorech

Takový traktor musí být kvalitní, moderní, odolný a naprosto spolehlivý při zachování jednoduchosti obsluhy a servisních prací. Zároveň by měl být cenově dostupný širokému okruhu zákazníků, od soukromých zemědělců až po komunální služby. Právě tyto hodnoty představují traktory značky Solis. Naší dlouhodobou vizí je dodávat kvalitní, robustní a odolné stroje za příznivou cenu, což tyto traktory bez výjimky splňují.

Výkonné a spolehlivé traktory Solis

Na evropský trh jsou uvedeny čtyři modelové řady kvalitních traktorů. Řadu GT a RX tvoří traktory vhodné pro soukromou zemědělskou výrobu nebo komunální nasazení v kategoriích 20, 26 a 50 koní. Následuje řada Worldtrac a CRDi, zahrnující traktory v kategoriích 60, 75 a 90 koní, včetně modelů Narrow, což jsou vinařské a sadařské zúžené speciály. V přípravě je pak řada vyšších výkonnostních kategorií. Traktory jsou vybaveny prvotřídními komponenty. Nápravy a převodovky dodává firma CARRARO, hydrauliku dodává firma MITA, systém vstřikování dodává firma BOSCH a vzduchový brzdový systém dodává firma WABCO. Hlavní komponenty traktorů Solis jsou tedy shodné s komponenty světových i tuzemských značek, kde jsou v hojné míře využívány. V nabídce jsou traktory ve verzích 2WD a 4WD v provedení s kabinou nebo ochranným rámem. Všechny modely mají záruku 36 měsíců, bohatou základní výbavu a široké možnosti dovybavení dle přání zákazníka.

Aktivní spolupráce s mezinárodně známými a uznávanými výrobci

Sonalika vyrábí traktory Solis ve spolupráci s nejrůznějšími partnery a i díky této rozsáhlé spolupráci a dlouholetým zkušenostem partnerů, vyrábí kvalitní a přesto cenově dostupné traktory. Výrobce traktorů Solis aktivně spolupracuje s mezinárodně známými a uznávanými výrobci komponentů, jako je například Yanmar, Mitsubishi Motors, Bosch, Carraro, Mita, Bucher, BKT, Luke.

YANMAR = motory a vývoj

Společnost Yanmar byla založena v roce 1912 a pochází z Japonska. Motory Yanmar se používají v zemědělství, lodní dopravě, stavebnictví a ve všech odvětvích průmyslu. Yanmar je spolumajitelem společnosti Sonalika International vyrábějící traktory Solis. Tato mezinárodní spolupráce mezi společnostmi má velký přínos pro vývoj, konstrukci i výrobu dieselových motorů určených pro traktory Solis. Společnost Yanmar má své techniky přímo v továrně, kde se motory pro traktory Solis vyrábí. Samozřejmě také navrhuje výrobní procesy a to nejen ve výrobě motorů, aby zaručila nejvyšší kvalitu.

MITSUBISHI MOTORS = motory

Japonská společnost Mitsubishi prodává více než milion vozidel ročně. Výroba motorů byla zahájena až v roce 1970, ale mateřská společnost je více než 100 let stará a působí v mnoha průmyslových odvětvích. Ekonomické a spolehlivé motory vyrobené společností Mitsubishi zajišťují vynikající kvalitu traktorů Solis 20 a Solis 26.

BOSCH = palivové systémy

Větší modely traktorů Solis jsou vybaveny palivovými systémy, celosvětově známé a uznávané značky Bosch, která je v systémech vstřikování paliva lídrem na trhu a má velmi dobrou pověst. Oficiální palivové systémy Bosch nabízejí velmi dobrý výkon a dlouhou životnost. Bosch rozsáhle testuje své palivové systémy a zaručuje výkon i splnění emisních požadavků.

CARRARO = převodovky a nápravy

Italská firma Carraro, existuje od 30-tých let 19. století a je známá především díky výrobě kvalitních komponentů pro zemědělskou techniku. Převodovky a nápravy Carraro použité v traktorech Solis jsou plně navrženy, testovány i vyráběny samotnou firmou Carraro a to zajišťuje odbornost i kvalitu. S převodovkou či nápravou této nadnárodní společnosti s téměř stoletou zkušeností si můžete být jistí kvalitou i trvanlivostí.

MITA = hydraulické systémy

Italská společnost Mita má mnohaleté zkušeností v oblasti konstrukce a výroby zdvihacích a řídicích systémů pro hydrauliku v zemědělském sektoru. Kompaktní hydraulické systémy společnosti Mita jsou vysoce ceněné po celém světě a instalují se do mnoha výrobků a typů traktorů. Jméno Mita je spojeno s nejlepšími produkty v oblasti zdvižných hydraulických systémů.

BUCHER = hydraulické systémy

Německá společnost Bucher vyrábí hydraulické systémy do traktorů od roku 1952 a využívá nejmodernější hydrauliku, kterou kombinuje se snadno ovladatelnými elektronickými prvky. Dodává tedy kompaktní i hospodárné systémy s vysokým výkonem. Kromě hydraulického systému Mita jsou některé modely traktorů Solis vybaveny hydraulickými součástmi od německého výrobce Bucher.

LUK = spojky

Německá společnost Luk má více než 50 letou zkušenost a byla vždy kvalitním výrobcem spojek. Tento výrobce má také speciálně navrženou řadu spojek pro traktory a poskytuje dokonalé spojení pro traktory Solis. Luk představuje nejvyšší kvalitu, nejnovější technologie a především spolehlivost.

BKT = pneumatiky

Společnost BKT vznikla v roce 1987 a je velmi rychle se rozvíjejícím výrobcem pneumatik pro zemědělství a průmysl. Neustále investuje do technického pokroku a díky tomu vyvinula širokou škálu vysoce kvalitních pneumatik. Všechny pneumatiky BKT splňují evropské požadavky a většina traktorů Solis je standardně vybavena těmito pneumatikami.

error: