Kontakty | Solis JmK = Solis pro Jihomoravský kraj

Děkujeme za Váš zájem …

Jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem značky Solis pro Jihomoravský kraj. Přesto, že naše služby poskytujeme převážně v Jihomoravském kraji a v příhraniční oblasti Slovenské republiky, můžete nás kontaktovat, i když je Vaše působiště v jiném kraji či okresu. Velmi rádi Vám sdělíme kontakt na Vám nejbližšího autorizovaného prodejce traktorů Solis, nebo Váš požadavek sami vyřídíme.

Můžete nás kontaktovat

Od pondělí do neděle od 10:00 do 22:00 hodin,
na telefonním čísle +420 602 762 021 (platí také pro aplikace Viber a WhatsApp)

Dále nás můžete kontaktovat písemně na e-mailu info@solisjmk.cz

Agrotos – Hodonín, Brněnská 40a, zde je možné si traktory Solis prohlédnout i vyzkoušet, ale také získat podrobné informace. Samozřejmostí je možnost předvedení a zakoupení stroje, provedení servisu i zakoupení náhradních dílů.

Najdete nás také na Facebooku

Náš profil na Facebooku nese název: Solis JmK .::. www.facebook.com/solisjmk

Máte dotazy? Rádi Vám na ně odpovíme!

Je jen na Vás, zda využijete naše výše uvedené kontakty nebo níže uvedený kontaktní formulář pro rychlý a pohodlný dotaz.

* Aby bylo možné Váš dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře úspěšně odeslat, je nutné vyplnit všechna pole uvedeného formuláře. A proč? Jednoduše Vás musíme při odpovědi správně oslovit (pole Vaše jméno a příjmení). Musíme také vědět, kam odpověď zaslat (pole Vaše e-mailová adresa). Občas dostáváme nepřesné či komplikované dotazy na které není snadné písemnou formou odpovědět. V takovém případě Vám velmi rádi zavoláme a požádáme Vás o upřesnění nebo zodpovíme i to, co se jen velmi těžko a zdlouhavě písemnou formou sděluje (pole Vaše telefonní číslo). Aby se Vám mohl plně věnovat autorizovaný prodejce, který Vám je nejblíže, což je především pro Vás velmi výhodné a to s ohledem na dostupnost všech služeb a servisu v rámci co nejmenší vzdálenosti, potřebujeme znát Vaše působiště (pole Vaše působiště, kraj/okres). Pokud se však i přes výše uvedené rozhodnete, že některý požadovaný údaj z jakéhokoliv důvodu sdělit nechcete, stačí do příslušného pole napsat (nechci).

Kontaktní formulář

Souhlas

error: