SOLIS 50 > 2WD / 4WD

Lehký traktor stření třídy pro všestranné využití.

Poslední kusy bez filtru pevných částic.

Traktor Solis 50 je univerzální společník pro práci na farmě nebo pro obecní údržbu. Nezalekne se ani práce v lese nebo v sadu. Ať už je nasazen kdekoliv, bude vždy výkonným, produktivním a spolehlivým partnerem. Traktor pohání tříválcový motor o výkonu 48 koní a je vybaven mechanickou synchronizovanou převodovkou 8+2. Standardem jsou pak brzdy v olejové lázni, hydraulické řízení a vzduchové brzdy přívěsu. Dostupná je varianta cabrio nebo varianta s kabinou.

Solis 50 – Nyní ve zcela novém designu

Výkonný

Traktor pohání tříválcový atmosféricky plněný motor tovární výroby. Řadové čerpadlo a další komponenty vstřikovacího systému vyrábí spolupracující firma BOSCH.

Robustní

Traktor je vybaven mechanickou převodovkou s osmi rychlostmi dopředu a dvěma dozadu. Solis 50 je možno objednat ve variantách náhonu a to 2WD nebo 4WD.

Připravený

Zdvih ramen TBZ je 1600 kg. Je vybaven zadní vývodovou hřídelí s rychlosti 540 otáček, kompresorem, vzduchovým systémem brzd, brzdami v olejové lázni a závěsem.

Vybavený

Zcela nový je podsvícený elektronický přístrojový panel s displejem. Traktor je vybaven čidlem zanesení vzduchového filtru a čidly proti nechtěnému startu.

Stručný popis

Traktor Solis 50 je poháněn tříválcovým motorem Sonalika-ITL 3102EL o objemu 2893ccm, výkonu 48 HP a točivém momentu 190Nm. Motor je atmosféricky plněný, je osazen řadovým čerpadlem a systémem pro zimní start. Traktor Solis 50 si můžete vybavit podle přání, je možné namontovat čelní nakladač, přední tříbodový závěs, přední vývodovou hřídel, kabinu s klimatizací a mnoho dalšího. Stroj je však vybaven bohatě již v základu – hydraulické řízení, kompresor se vzduchojemem a vzduchové brzdy přívěsu. Atmosférický šestiventilový motor s řadovým čerpadlem zajišťuje spolehlivost a nízké náklady na servis a provoz. Jeho konstrukci vlastně dobře znáte, a proto vám bude sloužit dlouhá léta. Robustní šasi ho řadí mezi nejtěžší traktor ve své třídě, a proto není trakce problém ať už jste kdekoliv. V nové generaci byla vylepšena ergonomie a s novou synchronizovanou převodovkou je řídit Solis 50 hračka. Traktor je homologován pro provoz na pozemních komunikacích.

Máte technický dotaz k uvedenému modelu traktoru? Rádi Vám na něj odpovíme!

Je jen na Vás, zda využijete naše kontakty nebo níže uvedený kontaktní formulář pro rychlý a pohodlný dotaz.

* Aby bylo možné Váš dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře úspěšně odeslat, je nutné vyplnit všechna pole uvedeného formuláře. A proč? Jednoduše Vás musíme při odpovědi správně oslovit (pole Vaše jméno a příjmení). Musíme také vědět, kam odpověď zaslat (pole Vaše e-mailová adresa). Občas dostáváme nepřesné či komplikované dotazy na které není snadné písemnou formou odpovědět. V takovém případě Vám velmi rádi zavoláme a požádáme Vás o upřesnění nebo zodpovíme i to, co se jen velmi těžko a zdlouhavě písemnou formou sděluje (pole Vaše telefonní číslo). Aby se Vám mohl plně věnovat autorizovaný prodejce, který Vám je nejblíže, což je především pro Vás velmi výhodné a to s ohledem na dostupnost všech služeb a servisu v rámci co nejmenší vzdálenosti, potřebujeme znát Vaše působiště (pole Vaše působiště, kraj/okres). Pokud se však i přes výše uvedené rozhodnete, že některý požadovaný údaj z jakéhokoliv důvodu sdělit nechcete, stačí do příslušného pole napsat (nechci).

Kontaktní formulář | Solis 50

Souhlas

error: