SOLIS 26 > 4WD

Kompaktní robustní malotraktor se širokým spektrem provedení a využití

Nový Solis 26 navazuje na úspěchy svého předchůdce, který se stal jedním z nejprodávanějších kompaktních traktorů v Evropě. Nové projektorové světlomety zajišťují vyšší svítivost ve tmě a vylepšena byla také ergonomie ovládání, aby obsluhu traktoru zvládl každý. Solis 26 je vhodný pro obecní údržbu nebo pro soukromníky na práci kolem statku a velmi se osvědčil při práci ve vinici i sadu.

Solis 26 s převodovkou 6+2

Provedení s mechanickou převodovkou 6+2

Solis 26 s převodovkou HST

Provedení s hydrostatickou převodovkou

Nejprodávanější malotraktor na českém trhu

Solis 26 se v roce 2019 stal nejprodávanějším malotraktorem na českém trhu. Počtem prodaných kusů tak v uvedeném roce předběhl všechny ostatní v ČR dostupné značky traktorů do 30 koní. Zdrojem uvedených informací jsou veřejně dostupné a strukturované statistiky Svazu dovozců automobilů, které jsou zpracovány na základě dat z registru vozidel Ministerstva dopravy ČR.

Máte dotazy? Rádi Vám na ně odpovíme!

Je jen na Vás, zda využijete naše kontakty nebo níže uvedený kontaktní formulář pro rychlý a pohodlný dotaz.

* Aby bylo možné Váš dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře úspěšně odeslat, je nutné vyplnit všechna pole uvedeného formuláře. A proč? Jednoduše Vás musíme při odpovědi správně oslovit (pole Vaše jméno a příjmení). Musíme také vědět, kam odpověď zaslat (pole Vaše e-mailová adresa). Občas dostáváme nepřesné či komplikované dotazy na které není snadné písemnou formou odpovědět. V takovém případě Vám velmi rádi zavoláme a požádáme Vás o upřesnění nebo zodpovíme i to, co se jen velmi těžko a zdlouhavě písemnou formou sděluje (pole Vaše telefonní číslo). Aby se Vám mohl plně věnovat autorizovaný prodejce, který Vám je nejblíže, což je především pro Vás velmi výhodné a to s ohledem na dostupnost všech služeb a servisu v rámci co nejmenší vzdálenosti, potřebujeme znát Vaše působiště (pole Vaše působiště, kraj/okres). Pokud se však i přes výše uvedené rozhodnete, že některý požadovaný údaj z jakéhokoliv důvodu sdělit nechcete, stačí do příslušného pole napsat (nechci).

Kontaktní formulář | Solis 26

Souhlas

error: