Servis | Solis JmK

Autorizovaný servis traktorů Solis

Prodejem traktoru pro nás péče o zákazníka a jeho stroj nekončí, stává se členem naší velké "rodiny"

Pro výrobce traktorů Solis je velmi důležité poskytování kvalitních služeb nejen v prodeji, ale také v servisu. I proto vybudoval vlastní tréninkové a školící centrum. Pravidelná praktická školení a technická podpora autorizovaného servisu jsou pro něj samozřejmostí. S tímto přístupem rozhodně souhlasíme a věříme, že Vy také.

Školící centrum

Poskytujeme tedy autorizovaný servis, který provádí u výrobce vyškolení mechanici, kteří mají předchozí potřebnou praxi se servisem jiné zemědělské techniky. Školením u výrobce však jejich vzdělávání zdaleka nekončí a své praktické zkušenosti si vzájemně dále předávají.

Autorizovaný u nás znamená rychlý a kvalitní, nikoliv nejdražší.

Pro případný servis Vašeho traktoru Solis je u nás připravena vybavená servisní dílna. Pokud si majitel traktoru přeje nebo pokud to situace vyžaduje a podmínky dovolují, provádíme servis přímo u zákazníka nebo i v terénu. V mimořádných případech zajistíme odtah či převoz do servisní dílny.

  • Garanční prohlídky Servisní vozidlo
  • Záruční i pozáruční servis
  • Originální náhradní díly
  • Příprava a zajištění STK
  • Poradenství, školení a jiné

Jednoduše se v případě potřeby o Váš traktor Solis vždy dobře postaráme. A za svými slovy si stojíme!

Traktory Solis jsou jednoduché mechanické stroje bez "zbytečné" elektroniky a v základním provedení bez "zbytečných" funkcí, které mnoho uživatelů traktorů nikdy nevyužije a u drahých strojů bývají velmi často pouze zdrojem složitých poruch a drahých oprav. Traktory Solis jsou vyrobené tak, aby jejich servis nebyl náročný a nákladný. To stejné platí i o jejich obsluze a pravidelné údržbě. Zkušení uživatelé traktorů moc dobře vědí, jak náročný a nákladný je servis u traktorů vybavených složitou mechanikou či elektronikou a pokud pro svou práci tyto věci nepotřebují, jednoduše se vracejí k poctivým mechanickým traktorům. Jejich volbou bývá právě traktor značky Solis, protože je moderní, ale nenáročný.

Přesto, že jsou traktory Solis jednoduché, kvalitní i robustní, jsou to především stroje, a jak všichni víme, u každého stroje může dojít k poruše. Dobrá cena u nás však neplatí pouze u prodeje traktorů Solis, ale také pro jejich servis a náhradní díly.